obavestenje

Начин реализације образовно-васпитног рада од 24.1.2022.

Обавештавамо ученике и родитеље o изменама у начину организације и реализације наставе у школи.

Ученици млађих разреда (I-IV)

од понедељка, 24. јануара, настављају да похађају наставу у школи по првом моделу – непосредан рад у школи.

Ученици старијих разреда (V-VIII)

наставу похађају по комбинованом моделу, смењивањем група А и Б у школи и онлајн, односно групе долазе на наставу у школу сваки други дан.

Током прве недеље:

Група А је на настави у школи у понедељак и среду.

Група Б је на настави у школи у уторак и петак (уместо четвртка који је радни, али ненаставни дан)

За групе које су одређеног дана на настави код куће (онлајн) и даље важи да су у обавези да прате садржаје које ће им наставници постављати на платформи Мајкрософт Тимс.

Све прописане мере заштите и правила понашања у школи, везане за пандемију Ковид-19, су и даље на снази.