obavestenje

Почетак другог полугодишта (2021-2022)

На основу Дописа МПНТР од 14.1.2022. и одлуке Тима за праћење и координисање примене превентивних мера у раду школа, основне школе на територији АП Војводине од понедељка 17. јануара 2022. године примењиваће први модел организације образовно-васпитног рада – непосредни образовно-васпитни рад у школи.

На наставу одељења долазе у пуном саставу, ученици млађих разреда (1-4) пре подне, а ученици старијих разреда (5-8) после подне.

Имајући у виду тренутну епидемиолошку ситуацију обавезна је употреба заштитних маски, како за запослене, тако и за ученике и сва остала лица која улазе у школу. Такође је обавезна примена свих осталих мера превенције и заштите.

Апелујемо још једном на родитеље да у школу не шаљу ученике са симптомима респираторне инфекције, док не прође период изолације или карантина за оне који у породицама имају забележене случајеве Ковид-позитивних контаката. Молимо да и даље редовно обавештавате одељењске старешине о разлозима изостанка ученика са наставе.