DSC_0712

Дан школе, 5. децембар, обележили смо ове године свечано, али скромно, у складу са тренутном епидемиолошком ситуацијом, пригодним програмом у холу школе.

Програм је отворио директор Мирослав Брњош, поздравним говором.

Након тога су нас ученице 8. разреда Милица Вулетин и Ивана Поповић упознале са историјатом наше школе.

Вероучитељка Милица Ненин, у сарадњи са наставницама Марином Живин и Вером Сабо и учитељицама Људмилом Воркапић, Иваном Бошњак и Снежаном Радаковић, сачинила је програм, током кога су се смењивале музичке и рецитаторске тачке, које су извели:

Сара Поповић и Никола Лазички

Станко Ђорђевић

Филип Драговић

Лана Лазић

Теодор Јеремић

Дарко Мојсин и Дуња Ћирић

DSC_0745

Милица Злокас и Миа Попов

DSC_0747

Матија Армуш

DSC_0753

Филип Филиповић

DSC_0759

Катарина Протић

DSC_0760

DSC_0739

Саставни део програма обележавања Дана школе био је и литерарни и ликовни конкурс на тему ”Школа какву желим”. Овом приликом проглашени су победници и додељене дипломе, а сви изабрани радови изложени су на паноима у холу.

Литерарни конкурс

1. место: Сара Поповић III3

2. место: Максим Кадарјан III3

3. место: Милица Годочев V4

Ликовни конкурс

1. место: Стефан Фењчев III2

2. место: Лука Милић V5

3. место: Петра Воркапић III3

DSC_0781

Конкурс су организовале и реализовале наставнице Емилија Ћоровић и Хајналка Ђокић и библиотекарка Мирјана Радовановић.

На крају, директор Мирослав Брњош захвалио се пријатељима школе који су својим донацијама допринели побољшању услова рада и боравка у школи: др Биљани Обрадовић, Милошу Росићу, Мирку Ђурђевићу и Александру Босиљкову.

Водитељ данашњег програма био је Димитрије Станисављев, ученик VIII4.