Trka-2021

Трка за срећније детињство 2021.

Црвени крст Зрењанин у сарадњи са Градском управом града Зрењанина, Спортским савезом града Зрењанина и Савезом за школски спорт и ове године, организовали су једну од најмасовнијих и најшире прихваћених реакреативно-хуманитарних активности Црвеног крста, намењену деци и омладини – “Трку за срећније детињство”, уз мото акције: „ИМАМО ЦИЉ – ДОЂИ НА СТАРТ“.

Ова активност има за циљ да међу младима у основним и средњим школама подстакне хуманост и промовише здраве стилове живота.

Трка је одржана у суботу, 25. септембра, у тржном центру БИГ. Ученици наше школе су већ традиционално узели учешће у овој хуманитарној манфестацији.

У нашој школи, иначе, продато је 547 стартних бројева и тиме прикупљено 27.350,00 динара.

Иако је у овој трци важније учествовати, него победити, не можемо а да не похвалимо наше хумане тркаче, који су освојили запажене резултате.

1. разред:

прво место – Урош Остојин, треће место Вања Мрккшић