20210831_101526

Добро нам дошли, ђаци прваци

Последњег дана августа, пред почетак школске 2021/2022. године, пожелели смо добродошлицу још једној генерацији ђака. Позвали смо их да се, пре сутрашњег званичног поласка у школу, упознају са својим будућим учитељима, да виде простор у коме ће боравити наредних дана и година и да им пожелимо пуно среће у предстојећем школовању, пуно нових знања, дружења и лепих тренутака.

Ове године у нашу школу уписано је 92 првака, распоређених у четири одељења: I1 – учитељица Слађана Глигоријевић, I2 – учитељица Наташа Нађалин, I3 – учитељ Драгослав Жигић и I4 – учитељ Предраг Мартинов.

Учитељи су након прозивке својим ученицима показали учионице и одржали кратке састанке на којима су родитељима дате основне информације за почетак школске године.