Мала матура 2021.

У понедељак, 28. јуна, испратили смо још једну генерацију малих матураната, генерацију 2013-2021.

Одељењске старешине Марина Живин, Вера Сабо, Дарко Радлински и Анела Милин, у присуству родитеља ученика и колега, испратиле су 102 ученика, међу којима је 43 њих успесима на такмичењима освојило 57 посебних диплома, а од 39 одличних ученика на крају осмог разреда, њих 19 остварило је услове да понесу Вукову диплому.
Наши овогодишњи ”Вуковци” су: Дуња Анђелковић, Виктор Барток, Ања Величковић, Никола Влачић, Лана Ђаковић, Милош Ерак, Сташа Јашин, Ана Кочовић, Денис Малеш, Јован Матић, Милош Мишић, Стефан Нећаков, Ања Павлица, Јован Пардањац, Огњен Петронијевић, Страхиња Попов, Нађа Ћулафић, Нина Ћурчин и Хана Шоштарић.

Спортистима генерације проглашени су Стефан Нећаков и Јован Јокић, који су, избодовани према правилнику о избору спортисте, имали једнак број бодова.

За ученика генерације 2013-2021. проглашена је Нина Ћурчин, ученица VIII2, која је поред Вукове дипломе носилац и посебних диплома за: математику, биологију, физику и шпански језик.

Остај нам само да им пожелимо пуно среће и успеха у даљем школовању и животу.