Награда на републичком такмичењу ученичког ликовног стваралаштва

Републичко такмичење ученичког ликовног стваралаштва је традиционална манифестација коју организује Удружење ликовних педагога Србије у сарадњи са Министарством просвете, науке и технолошког развоја. Конкурс је расписан у току јануара и био је отворен до 30. априла 2021. године. У том периоду достављено је 2347 радова из основних, средњих, стручних школа, гимназија и уметничких школа.

Наставница ликовне културе Хајналка Гуљаш учествовала је са својим ученицима на овом конкурсу. У ужем избору нашло се шест радова наших ученика, који су и изложени у Галерији “Скадарлија”.

Изложени су радови: Дуње Анђелковић, Наташе Пејкић, Милоша Мишића, Нађе Ћулафић, Катарине Мађарац и Вука Воркапића који је освојио 2. место у категорији предметна настава / цртеж.

Честитамо!