упис

Обавештење о упису у први разред школске 2021/2022. године

Поштовани родитељи, уколико живите у делу града који је на подручју које припада некој другој основној школи, а желите да вам дете похађа нашу школу, молимо вас да нас до 1. фебруара 2021. године обавестите о томе. Ви као родитељ имате право да упише своје дете у школу коју желите, без обзира да ли територијално припадате тој школи или не.

Телефон за пријаву детета за упис у нашу школу је: 023/548-820 од 8.00 сати до 14.00 сати, сваког радног дана. (то је број администрације школе, ви тражите Ксенију Петковић, психолога школе)

Можете нас контактирати и путем имејла: oszarko.upis@gmail.com  (то је имејл психолога школе). У најкраћем року ћемо вам одговорити о пријему ваше пријаве.

У први разред школске 2021/2022. године уписују се деца која до почетка школске године имају најмање шест и по година, а највише седам  и по година (то су деца рођена 01.03.2014. до 28.02.2015.).

Деца од шест до шест и по година (рођени од 01.03.2015. до 31.08.2015.) могу се уписати на захтев родитеља, након провере спремности за полазак у школу (провера спремности за полазак у школу се обавља у школи).

За упис у школу, неопходна су следећа документа:

• Доказ о здравственом прегледу детета (добија се у Дечјем диспанзеру)
  • Уверење о завршеном припремном предшколском програму (добија се у вртићу)
  • Пријава пребивалишта за дете
  • Извод из матичне књиге рођених за дете*

* Све документе, осим уверења из предшколског, школа прибавља електронским путем.

Радујемо се нашем дружењу наредних година!

Ксенија Петковић, психолог школе и Јадранка Добријевић, педагог школе