obavestenje

У среду празник, четвртак и петак – нерадни дани

Обавештавамо ученике и родитеље да је Покрајински секретаријат за образовање у складу са мерама које је донео републички Кризни штаб за борбу против корона вируса, а због тренутне неповољне епидемиолошке ситуације, донео одлуку обавезујућу за све основне и средње школе у Војводини, да су среда (11. новембар), четвртак (12. новембар) и петак (13. новембар) нерадни дани.
Среда, 11. новембар је државни празник (Дан примирја у Првом светском рату) и као такав је већ планиран као нерадни дан према важећем школском календару за 2020/2021. годину. О начину надокнаде 12. и 13. новембра бићемо накнадно обавештени.
На наставу се враћамо у понедељак, 16. новембра, према устаљеном распореду, у преподневну смену долазе ученици од 5. до 8. разреда, а у поподневну ученици од 1. до 4. разреда.