vazno_zavrsni

Саопштење за родитеље

Након сазнања да је запослена у школи позитивна на вирус Ковид-19 школа је предузела све предвиђене кораке и обавестила надлежне о овом случају: Школску управу, Завод за јавно здравље, Ковид центар и Кризни штаб, те затражила препоруке за даље поступање.

Одлука Ковид центра, као и Кризног штаба је да нема разлога да се настава прекида и да се не прелази на други вид наставе. Од понедељка, 2. новембра, ученици долазе на наставу редовно, према распoреду, а школа ће појачати надзор и све мере заштите, које смо спроводили и до сада по стручном упутству Министарства.

Апелујемо на родитеље да нас информишу о свакој промени здравственог стања деце и да у случају да дете има симптоме прехладе поступе одговорно и задрже га код куће, а о томе обавесте одељењског старешину.