Screenshot 2020-03-16 at 16.08.26

Настава на даљину – сатница ТВ часова

Настава за ученике који су се путем анкете, изјаснили искључиво за наставу на даљину, као и за ученике чија група одређене седмице прати наставу од куће, одвијаће се путем:

– ТВ емисија према утврђеном распореду МПНТР (Распореди ТВ наставе за основну школу)

– Наставе на даљину путем одабране онлајн платформе (Гугл учионице)

Приказивање часова наставе на каналима:

биће сваког радног дана у складу са распоредом, према утврђеној сатници приказивања часова.

Ученици петог разреда пратиће наставу на каналу РТС 2 са почетком у 8.00 часова, док ће се настава за ученике VI-VIII разреда емитовати на каналу РТС 3, са почетком у 8.00 часова.

Настава за ученике првог циклуса основног образовања и васпитања (І-ІV разреда) биће емитована на:

Ученици од првог до седмог разреда имаће дневно по три часа, док ће ученици осмог разреда имати четири часа.

Сатница:

Screenshot 2020-08-29 at 16.17.44