прваци

Ускоро почиње упис и тестирање будућих ђака првака

Поштовани родитељи,

Хвала Вам на поверењу које сте нам указали пријавом својих малишана за упис у ОШ ”Жарко Зрењанин”. Овом приликом ћемо Вас детаљније упознати са наредним корацима уписа.

Евидентирали смо све Ваше пријаве, упућене путем телефона, електронском поштом или путем портала е-Управа.

Оно што Ви треба још да урадите је да одведете своје дете на лекарски преглед за упис у први разред.. С тим да уколико је лекарски преглед обављен пре 16. марта 2020. или је обављен код приватног лекара, морате приликом уписа понети добијено лекарско уверење.

Све остало урадићемо ми. Дакле ништа од докумената није потребно прибављати, јер ће они бити прибављени по службеној дужности електронским путем (извод из матичне књиге рођених, потврда о пребивалишту, потврда о обављеном лекарском прегледу).

Наша стручна служба, психолог и педагог, контактираће Вас у наредном периоду и договорити са Вама  термин када треба са својим дететом да дођете у школу, a свој термин можете заказати и преко сајта еУправе, у делу еЗаказивање термина за упис и тестирање детета у ОШ.

Упис и тестирање у договореним терминима обављаће се у периоду од 1. јуна до 20. јула 2020.