obavestenje

Важно обавештење: Обуставља се настава

На основу препоруке Покрајинског секретаријата за здравство и Института за јавно здравље Војводине, а у складу с чланом 105. Закона о основама система образовања и васпитања, Покрајински секретаријат за образовање, прописе, управу и националне мањине – националне заједнице донео је Одлуку о привременој обустави рада предшколских и школских колектива на територији АП Војводине због широке распрострањености активности вируса грипа.

Ради заштите здравља деце, настава се обуставља од 12. до 21. фебруара 2020. године.

Одлука о начину надокнаде пропуштеног образовно-васпитног рада биће донета накнадно.

Образовно васпитни рад се наставља почев од понедељка, 24. фебруара 2020. године.

Ученици од 5. до 8. разреда 24. фебруара долазе у преподневну смену, а ученици од 1. до 4. у поподневну.

Screenshot_2