snjesko

Зимски распуст 2019-2020.

Прво полугодиште школске 2019/2020. завршено је у понедељак, 23. децембра. Зимски распуст почео је 24. децембра и трајаће до 14. јануара.

Подела ђачких књижица је у петак, 27. децембра, ученицима од I до IV разреда у 9.00, а ученицима од V до VIII разреда у 10.00 сати.

Друго полугодиште почеће у среду, 15. јануара 2020. године, по следећем распореду:

• пре подне V – VIII разред
  • после подне I – IV разред

Школа ће бити отворена свакога радног дана, осим током новогодишњих и божићних празника, а допунска, додатна настава и секције, одвијаће се према договору са наставницима.

Свим ученицима и наставницима наше школе, желимо срећан распуст и честитамо предстојеће празнике. Желимо вам да из ове године понесете само лепе успомене, а да вам следећа година буде још успешнија.