Матурско вече 2019.

У петак 7. јуна 2019. године, у школском холу традиционално, 108 ученика четири одељења осмог разреда, генерације 2011-2019. прославило је своје прво матурско вече.

Том приликом додељено им је 25 Вукових диплома. Носиоци Вукових диплома су: Маша Туцић, Ања Дошен, Нера Белић, Јана Павловић, Анастасиа Брусин, Јасмина Станаћев, Дарија Секулић, Теодора Раилић, Дамјан Чавић, Јелена Велисављев, Бојана Квргић, Стефан Ћировић, Лена Кочовић, Теодора Станковић, Дарко Немет, Нина Сел, Милица Бајин, Александра Хајдук, Нађа Палалић, Јован Гардиновачки, Алекса Пајић, Милица Вучуревић, Ђорђе Драговић, Нина Антић и Вукашин Вујовић.

У исто време додељено је 89 посебних диплома, које је заслужило 46 ученика, учешћем на такмичењима општинског, окружног и републичког нивоа.

За ученика генерације проглашена је Нађа Палалић, која је осим Вукове дипломе, добила 11 посебних диплома, готово за све предмете.