Награђени на конкурсу Института Сервантес

У суботу, 8.6. 2019. ученици наше школе присуствовали су свечаној додели награда за најуспешнији стрип урађен на тему “500 година од Магеланове пловидбе” у Институту Сервантес у Београду.
На конкурс се одазвало 14 ученика наше школе, а у првих двадесет најуспешнијих, од многобројних радова који су у Сервантес пристигли, и ове године нашло се наших пет.
Емилија Бајин, ученица V3 освојила је 3. место, а награђени су и радови: Саре Павловић V4, Марије Штетин VI1, Анастасије Радосав VI4 и Филипа Шубонија V1.
Једна од многобројних награда била је и улазница за Музеј илузија, којi су након свечане доделе ученици посетили заједно са наставницом ликовне културе, Хајналком Ђокић и наставницама шпанског језика, Анелом Милин и Весном Бјелић.
Честитамо свим ученицима који су учествовали!

Припремила: наставница Весна Бјелић