пехар

Окружна такмичења 2018/2019. (извештај)

На окружним такмичењима током школске 2018/2019. године, учествовало је 69 ученикa наше школе, из 17 предмета и дисциплина.

Освојили смо: 12 првих, 10 других, 12 трећих места и 1 похвалу.

ФИЗИКА VI разред
     – III место
          Огњен Петронијевић VI4
          Нина Ћурчин VI2
     похвала
          Радован Раосављев VI4
 
ЕНГЛЕСКИ ЈЕЗИК VIII разред
       – II место
            Нађа Палалић VIII4
       – III место
            Александар Наумов VIII1
ШПАНСКИ ЈЕЗИК VIII разред
       – II место
          Нађа Палалић VIII4
 
СРПСКИ ЈЕЗИК V разред
       – I место
            Сара Тодоровић V3
   
  VI разред
       – II место
          Лана Ђаковић VI3
VII разред
     – III место
          Милош Попов VII1
 
КЊИЖЕВНА ОЛИМПИЈАДА VIII разред
     – I место
            Маша Туцић VIII1
            Дамјан Чавић VIII2
       – III место
            Дарко Немет VIII3
ИСТОРИЈА VII разред
       – I место
            Oгњен Костић VII1
 
 МАТЕМАТИКА IV разред
       – I место
            Марко Денда IV4
       – II место
            Немања Пајовић IV2
       – III место
            Ања Грковић IV1
 
  V разред
       – I место
            Сара Тодоровић V3
            Павле Савић V3
 
  VI разред
       – II место
            Огњен Петронијевић VI4
ХЕМИЈА VII разред
     – III место
          Матија Гогић VII1
 ГЕОГРАФИЈА VIII разред
       – III место
            Теодора Раилић VIII2
ШТА ЗНАШ О САОБРАЋАЈУ      – I место екипно
   
       – I место
            Хелена Вијатов IV4
  у екипи и
            Војислав Ивановић V1
 
ТЕХНИКА И ТЕХНОЛОГИЈА V разред
       – II место
            Андријана Граховац V1
            Елена Сантовац V3
 
  VI разред
       – I место
            Милош Панић VI4
       – III место
            Денис Махмутовић VI2
 
 ТЕХНИЧКО И ИНФОРМАТИЧКО VIII разред
 ОБРАЗОВАЊЕ      – III место
            Јелена Велисављев VIII2
 ШАХ  – III место екипно
 
I разред
       – I место
            Вук Петковић I1
IV разред
     – III место
          Марко Денда IV4
VI разред
     – I место
          Огњен Петронијевић V4
VII разред
     – I место
          Бранислав Паркајић VII4
     – II место
          Невена Думанић VII3
РОБО-ИНТ ИНВЕНТ VI разред
       – I место
            Вукашин Жировић VI1
       – II место
            Маријан Петровић VI1
   
  VII разред
       – I место
            Дамјан Попетру VII3
       – II место
            Марко Бутина VII2
 
ИНФОРМАТИКА VI разред
       – I место
            Вукашин Жировић VI1
ДРЖАВНО ПРВЕНСТВО      – II место
 ИСТРАЖИВАЧКИХ РАДОВА           Матија Гогић VII1
            Милош Попов VII1