Screen Shot 2019-05-12 at 10.50.20

Пет експерата из наше школе

Још једном желимо да се похвалимо достигнућима наших наставника…

Наиме, Национални просветни савет ових дана донео је одлуку, на основу претходно расписаног конкурса, о избору чланова стручне комисије која врши експертизу рукописа уџбеника и уџбеничких комплета за обавезне наставне предмете и изборне програме у основној и средњој школи.

Међу 44 одабрана наставника из целе Србије, нашле су се четири наше колегинице.

За чланове стручне комисије за експертизу уџбеника и уџбеничких комплета за наставни предмет српски језик изабране су Оливера Урошев Палалић и Емилија Ћоровић.

За члана стручне комисије за експертизу уџбеника и уџбеничких комплета за наставни предмет енглески језик изабрана је Душица Кордић.

За члана стручне комисије за експертизу уџбеника и уџбеничких комплета за наставни предмет шпански језик изабрана је Весна Бјелић.

По Конкурсу Националног просветног савета из јануара текуће године, за предмет Техника и технологија одабрана је и наша колегиница Снежена Врањеш, што их чини укупно петоро.

Честитамо!