пехар

Општинска такмичења 2018/2019. (извештај)

На општинским такмичењима током школске 2018/2019. године, учествовало је 112 ученика наше школе, из 15 предмета и дисциплина.

Освојили смо: 22 првих, 20 других, 23 трећих места и 6 похвала.

ФИЗИКА

 

 

 

 

VI разред

     – II место

Огњен Петронијевић VI4

     – III место

Нина Ћурчин VI2

ЕНГЛЕСКИ ЈЕЗИК

 

 

 

VIII разред

     – III место

Александар Наумов VIII1

Нађа Палалић VIII4

ШПАНСКИ ЈЕЗИК

 

 

 

 

 

 

 

 

VIII разред

     – II место

Нина Антић VIII4

Нађа Палалић VIII4

Маја Шућур VIII4

Маша Туцић VIII1

     – III место

Нера Белић VIII1

Јана Павловић VIII1

ИНФОРМАТИКА

 

 

VI разред

     – I место

Вукашин Жировић VI1

БИОЛОГИЈА

 

 

VII разред

     – II место

          Матија Гогић VII1

СМОТРА РЕЦИТАТОРА

 

– II место

Јана Гут IV3

СРПСКИ ЈЕЗИК

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

]

V разред

     – I место

Сара Тодоровић V3

 

VI разред

     – I место

Лана Ђаковић VI3

Ања Величковић VI1

Милош Мишић VI3

     – III место

Огњен Петронијевић VI4

 

VII разред

     – II место

Милош Попов VII1

 

VIII разред

     – II место

Нера Белић VIII1

КЊИЖЕВНА ОЛИМПИЈАДА

 

 

 

VIII разред

     – III место

Дарко Немет VIII3

Дамјан Чавић VIII2

ИСТОРИЈА

 

 

 

 

 

 

 

VII разред

     – II место

Oгњен Костић VII1

 

VIII разред

     – I место

Маша Туцић VIII1

Нађа Палалић VIII4

МАТЕМАТИКА

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

III разред

     – II место

Драгана Лазић III2

 

IV разред

     – II место

Марко Денда IV4

     – III место

Немања Пајовић IV2

     похвала

Владан Банч IV4

Ања Грковић IV1

Ања Хајдук IV3

 

V разред

     – II место

Сара Тодоровић V3

     похвала

Павле Савић V3

 

VI разред

     – II место

Лана Ђаковић VI3

Огњен Петронијевић VI4

     – III место

Вукашин Жировић VI1

Нина Ћурчин VI2

     похвала

Јован Матић VI1

 

VIII разред

     – III место

Алекса Пајић VIII4

ХЕМИЈА

 

 

 

VII разред

     – III место

Матија Гогић VII1

Јована Лукић VII4

ГЕОГРАФИЈА

 

 

 

 

 

 

VII разред

     – III место

Уна Николић VII1

 

VIII разред

     – II место

Теодора Раилић VIII2

САОБРАЋАЈ

 

 

 

 

– II место екипно

     – I место

Хелена Вијатов IV4

     – III место

Војислав Ивановић V1

ТЕХНИКА И ТЕХНОЛОГИЈА /

ТЕХНИЧКО И ИНФОРМАТИЧКО ОБРАЗОВАЊЕ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

V разред

     – I место

Елена Сантовац V3

     – II место

Јован Попов V2

     – III место

Андријана Граховац V1

 

VI разред

     – III место

Милош Панић VI4

Денис Махмутовић VI2

VIII разред

     – II место

Јелена Велисављев VIII2

     – III место

Никола Мартинов VIII2

ШАХ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

– II место екипно

 

I разред

     – I место

Вук Петковић I1

     – II место

Милош Денда I1

II разред

     – III место

Стефан Петковић I4

IV разред

     – I место

Марко Денда IV4

 

V разред

     – III место

Павле Недић V2

VI разред

     – I место

Огњен Петронијевић V4

 

VII разред

     – I место

Бранислав Паркајић VII4

     – III место

Невена Думанић VII3

Честитамо ученицима, као и наставницима који су их припремали за такмичења:

Рената Лазар Декањ, Душица Кордић, Славица Микић, Весна Бјелић, Анела Милин, Милица Кирћански, Ивана Вуков, Снежана Радаковић, Емилија Ћоровић, Марина Живин, Јелица Попов, Игор Марков, Александар Иванов, Јованка Вукојевић, Јадранка Жигић, Кристина Барши, Ибојка Грунчић, Зорана Раичевић, Ибојка Ерић, Александра Кукољ, Жељка Вујић, Снежана Врањеш и Марина Говедарица.

Извештај: Мирјана Радовановић