IMG-75481985cd738934e9103b59415d696e-V - Copy

Боје у шпанском језику кроз утврђивање таблице множења

Огледни часови јесу часови који се организују у нашој школи са циљем побољшања и усавршавања наставе; стицања увида у сопствене снаге и добру праксу; развијање хоризонталног учења, као инструмента мерења квалитета и развоја, али и реализовања новог наставног приступа.

Такав један час одржан је 4.2. у одељењу II3, повезујући математику – множење природних бројева и шпански језик – упознавање најједноставнијих речи – боја.

Ученици су рачунали, бојили, учили речи на шпанском… У радној и подстицајној атмосфери учитељ Драгослав Жигић и Весна Бјелић, наставница шпанског језика, анимирали су ученике, те је мало рећи да један час није био довољан!

Припремила: Оливера Урошев Палалић, координатор Тима за остваривање угледних/огледних часова и активности