besplatni-online-kursevi

Онлине курсеви енглеског језика

Драги ђаци,

Обавештавамо Вас да смо у сарадњи са компанијом LINK group обезбедили бесплатне онлине курсеве енглеског језика.

ITAcademy као део компаније LINK group овим курсевима пружа одличну прилику ђацима који желе да усаврше и унапреде своје знање енглеског језика да постану што успешнији у даљем образовању и касније у послу.

Три ученика наше школе, по препоруци наставница енглеског језика,  добиће могућност за похађање ових курсева, тако што ће добити поклон код са којим остварују право на бесплатан курс. Након што се добијени код унесете на страни пријаве добиће на мејл сва потребна упутства за похађање изабраног онлине курса.

Позивамо све ђаке да се активно укључе у усавршавање знања енглеског језика како би тиме себи отворили што више могућности за даље образовање и развој каријере.