Screen Shot 2018-12-04 at 17.14.15

Два рада наших наставника у зборнику конкурса ”Дигитални час”

Министарство трговине, туризма и телекомуникација расписало је Наградни конкурс за наставнике основних школа „Дигитални час“ у школској 2018/2019. години, чији је циљ подстицање употребе информационих технологија као наставних средстава, односно употреба информационих технологија које су применљиве у настави и уједно усклађене са задацима и циљевима часа. Сви радови се разврставају у једну од три групе наставних предмета и то:
– математика, информатика, рачунарство и техничко образовање
– друштвене науке, уметност и спорт
– природне науке

На конкурс ове године пријављено је 375 радова, од којих је 51 рад одабран за награду, по 17 радова у свакој групи, док ће сви радови који су испунили услове конкурса бити ускоро објављени у електронском Зборнику радова на адреси http://zbornikradova.mtt.gov.rs/

Међу радовима одабраним за објављивање нашла су се два рада наших наставника.

• у области друштвених наука, уметности и спорта: час под називом ”Los indios” наставнице шпанског језика Анеле Милин и
  • у области природних наука: ”Мој Зрењанин”, који су заједнички припремиле наставнице Ивана Вуков, Милица Кирћански и Оливера Урошев Палалић.

Честитамо колегиницама!