_DSC0266

Нови изглед степеништа

Након веома успешне акције сакупљања старе хартије, одлучено је да део зарађеног новца утрошимо на уређење школског простора.

Желели смо да мотивишемо ученике и украсимо једно од степеништа, приказивањем корака од почетног НЕЋУ до коначног УСПЕО САМ.

_DSC0268

Првобитна идеја прерасла је у озбиљну активност украшавања свих шест степеништа.

На степеницама су приказани значајни догађаји из историје Зрењанина, боје исписане на енглеском и на шпанском језику, недоумице у српском језику, разломци из математике и еколошка песма наших ученика која је освојила награду.

Захваљујемо се школи рачунара ,,НИМИКО“ која је дала свој допринос и одрадила припрему за штампу, као и фирми “Дигинет” која је, након штампе, са много разумевања и стрпљења залепила све налепнице уместо нас.

Припремила: наставница Зорана Раичевић