1200px-Rubik's_cube_v3.svg

Дан школе – Рубикова коцка

Поводом Дана школе организујемо такмичење у састављању Рубикове коцке.

Квалификације: понедељак 3.12.2018. у 12:30

Финале: среда 5.12.2018. у 10:30

 

ЈЕДНА СТРАНА КОЦКЕ – виши разреди ЦЕЛА КОЦКА – виши разреди
          1. Ана Антонић V2           1. Нина Ћурчин VI2
          2. Нина Ћурчин VI2           2. Милица Бераков VII3
          3. Невена Думанић VII3           3. Дијана Андријин VII3
          4. Милица Бераков VII3           4. Петровић Огњен V1
          5. Дијана Андријин VII3           5. Филип Филиповић V1
          6. Сара Гут VII4           6. Вукашин Жировић VI1
          7. Павлов Лаза V1           7. Никола Влачић VI2
          8. Стефан Мојин V1           8. Денис Махмутовић VI2
          9. Милош Савин V2           9. Немања Банч VII1
        10. Никола Милошевић V2
        11. Данило Лалић VI1
        12. Kонстантин Kаран VI1
        13. Марко Гаговић VI1
        14. Сергеј Туцић VI1 ЈЕДНА СТРАНА КОЦКЕ-нижи разреди
        15. Милош Ерак VI1           1. Девић Уна III1
        16. Виктор Барток VI1           2. Лазић Драгана III2
        17. Богдан Богарошки VI1           3. Јованов Анастасија III3
        18. Маријан Петровић VI1           4. Радосављевић Бојоана III3
        19. Александар Терзић VI1           5. Ђаковачки Марина IV2
        20. Огњен Сантовац VI2           6. Прибишић Матеј III2
        21. Лука Јефтенић VI2           7. Тошић Душан III3
        22. Алекса Топалов VI2           8. Нађ Роберт III3
        23. Иван Тесла VI2           9. Бераров Јован IV2
        24. Стефан Росић VI2         10. Говедарица Вук IV2
        25. Страхиња Попов VI2         11. Лукић Марко IV2
        26. Никола Влачић VI2         12. Пејић Kонстантин IV2
        27. Денис Махмутовић VI2         13. Армуш Матија IV4
        28. Ђерђ Јуштин VI2         14. Банч Владан IV4
        29. Веселин Лазаров VI3
        30. Андреј Олах VI3
        31. Вања Удовичић VI3 ЦЕЛА КОЦКА – нижи разреди
        32. Далибор Ђуровић VI3           1. Богарошки Миона III2
        33. Марко Ћук VI3           2. Грозданов Марко III3
        34. Давор Лукић VI4           3. Станишић Никола IV2
        35. Данило Станојевић VI4           4. Пајовић Немања IV2
        36. Јован Пардањац VI4
        37. Радован Раосављев VI4
        38. Немања Банч VII1
        39. Лука Туцић VII2
        40. Стефан Станаћев VIII4

 

У полуфиналу сваки ученик ДВА пута слаже коцку, а рачуна се боље време.

У финале ће се пласирати по ШЕСТ ученика са најбољим временом.

У финалу се коцка слаже само ЈЕДНОМ.

 

СРЕЋНО и УСПЕШНО такмичење жели вам актив наставника математике.