_DSC0139б

Награђене на конкурсу

У оквиру кампање: Октобар – месеца правилне исхране и поводом обележавања 16. октобра “Светског дана хране” Институт за јавно здравље Србије ”Др Милан Јовановић Батут” расписао је ликовни и литерарни конкурс, намењен деци у предшколским установама и ученицима основних школа, са темом ”Правилна исхрана – улагање у будућност”.

Данас је у зрењанинском Заводу за јавно здравље уприличена додела награда за најуспелије радове на окружном нивоу. Међу награђенима нашле су се и три ученице петог разреда наше школе.

1. место за литерарни рад у категорији 5-8. разред освојила је Невена Пантић, ученица V3
  2. место за литерарни рад у категорији 5-8. разред освојила је Елена Сантовац, ученица V3
  3. место за литерарни рад у категорији 5-8. разред освојила је Мина Мијатовић, ученица V1

Честитамо награђеним ученицама и њиховој наставници Емилији Ћоровић!