top68.ru-uchitelya-na-konkurs-8623

Окружна такмичења 2017/2018. (извештај)

На окружним такмичењима током школске 2017/2018. године, учествовало је 70 ученикa наше школе, из 13 предмета и дисциплина.

Освојили смо: 5 првих, 15 других, 11 трећих места и 7 похвалa.

ФИЗИКА VI разред
       – похвала
            Гаврило Цабадај VI1
   
  VII разред
       – похвала
            Нађа Палалић VII4
   
  VIII разред
       – похвала
            Никола Мишић VIII2
            Маја Артуковић VIII3
БИОЛОГИЈА V разред
     – III место
          Нина Ћурчин V2
          Матија Гогић VI1
VII разред
     – II место
          Ања Дошен VII1
          Теодора Раилић VII2
          Нера Белић VII1
ШПАНСКИ ЈЕЗИК VIII разред
     – III место
          Дуња Печи VIII1
          Сташа Туцић VIII2
СРПСКИ ЈЕЗИК V разред
     – II место
          Огњен Петронијевић V4
VI разред
     – III место
          Милош Попов VI1
VII разред
     – I место
          Јана Павловић VII1
     – II место
          Дарија Секулић VII2
          Теодора Раилић VII2
VIII разред
     – II место
          Милица Гецин VIII2
          Никола Мишић VIII2
          Maja Aртуковић VIII3
     – III место
          Наталија Шкрбић VIII3
КЊИЖЕВНА VII разред
ОЛИМПИЈАДА      – II место
          Маша Туцић VII1
ИСТОРИЈА VII разред
     – III место
          Маша Туцић VII1
МАТЕМАТИКА IV разред
     – II место
          Сара Тодоровић IV3
V разред
     похвала
          Лана Ђаковић V3
         НинаЋурчин V2
VIII разред
     – II место
          Лука Станаћев VIII2
     – III место
          Милица Гецин VIII2
     похвала
          Маја Артуковић VIII3
ГЕОГРАФИЈА VII разред
     – III место
          Теодора Раилић VII2
ЕНГЛЕСКИ ЈЕЗИК VIII разред
     – II место
          Лариса Радловачки VIII2
САОБРАЋАЈ      – I место (Ц екипа)
          Алекса Пајић VII4
ТИО VI разред
     – I место
       Силвана Рамадани (ИОП) VI2
ШАХ III – IV разред
     – III место
          Марко Денда III4
V – VI разред
     – I место
          Огњен Петронијевић V4
          Бранислав Паркајић VI4
VII – VIII разред
     – II место
          Срђан Думанић VII1
ЕКИПА 3. место
НАЦИОНАЛНА VIII разред
ЕКОЛОШКА      – II место
ОЛИМПИЈАДА           Лука Радаковић VIII2
РОБО-ИНТ ИНВЕНТ VIII разред
     – III место
          Лука Радаковић VIII2