top68.ru-uchitelya-na-konkurs-8623

Општинска такмичења 2017/2018. (извештај)

На општинским такмичењима током школске 2017/2018. године, учествовало је 135 ученика наше школе, из 13 предмета и дисциплина.

Освојили смо: 15 првих, 30 других, 38 трећих места и 8 похвала.

ФИЗИКА VI разред
     – III место
          Гаврило Цабадај VI1
     – похвала
          Милош Попов VI1
VII разред
     – похвала
          Нађа Палалић VII4
VIII разред
     – II место
          Маја Артуковић VIII3
     – III место
          Никола Мишић VIII2
БИОЛОГИЈА V разред
     – II место
          Нина Ћурчин V2
          Јована Станков V3
     – III место
          Хана Шоштарић V1
VI разред
     – II место
          Матија Гогић VI1
          Aња Живковић VI3
     – III место
          Катарина Ђуровић VI1
          Теса Фодор VI3
VII разред
     – II место
          Ања Дошен VII1
          Теодора Раилић VII2
          Нера Белић VII1
     – III место
         Теодора Станковић VII3
VIII разред
     – II место
          Лука Радаковић VIII2
     – III место
          Милица Барши VIII4
          Лука Станаћев VIII2
          Јован Мајсторовић VIII4
ШПАНСКИ ЈЕЗИК VIII разред
     – I место
          Дуња Печи VIII1
     – II место
          Лариса Радловачки VIII2
     – III место
          Сташа Туцић VIII2
СРПСКИ ЈЕЗИК V разред
     – I место
          Милош Мишић V3
     – II место
          Огњен Петронијевић V4
VI разред
     – I место
          Милош Попов VI1
     – II место
          Ања Живковић VI3
     – III место
          Матија Гогић VI1
VII разред
     – I место
          Дарија Секулић VII2
     – II место
          Јана Павловић VII1
          Нера Белић VII1
     – III место
          Теодора Раилић VII2
          Нађа Палалић VII4
VIII разред
     – II место
          Никола Мишић VIII2
     – III место
          Наталија Шкрбић VIII3
КЊИЖЕВНА VII разред
ОЛИМПИЈАДА      – II место
          Маша Туцић VII1
          Дарко Немет VII3
          Дамјан Чавић VII2
     – III место
          Нина Сел VII3
VIII разред
     – III место
          Никола Момирски VIII2
          Сташа Туцић VIII2
          Наталија Шкрбић VIII3
        Александар Милошевић VIII3
ИСТОРИЈА VI разред
     – II место
          Милош Попов VI1
          Огњен Костић VI1
          Уна Николић VI1
VII разред
     – II место
          Маша Туцић VII1
     – III место
          Нађа Палалић VII4
МАТЕМАТИКА III разред
     – I место
          Марко Лукић III2
          Марко Денда III4
     – II место
          Немања Пајовић III2
          Игор Савин III1
     – III место
          Ања Грковић III1
          Хелена Вијатов III4
IV разред
     – I место
          Сара Тодоровић IV3
     похвала
          Павле Савић IV3
          Јована Владуљ IV1
V разред
     – I место
          Лана Ђаковић V3
     – III место
         НинаЋурчин V2
     похвала
         Барток Виктор V1
         Петронијевић Огњен V4
VI разред
     похвала
          Милош Попов VI1
VII разред
     похвала
          Алекса Пајић VII4
VIII разред
     – I место
          Маја Артуковић VIII3
     – II место
          Лука Станаћев VIII2
          Милица Гецин VIII2
ХЕМИЈА VII разред
     – II место
          Нађа Палалић VII4
     – III место
          Дамјан Чавић VII2
ГЕОГРАФИЈА VII разред
     – II место
          Теодора Раилић VII2
          Јелена Павић VII2
     – III место
          Нађа Палалић VII4
VIII разред
     – III место
          Михајло Павловић VIII1
          Петар Гардиновачки VIII1
          Дуња Печи VIII1
ЕНГЛЕСКИ ЈЕЗИК VIII разред
     – III место
          Лариса Радловачки VIII2
          Данило Велашевић
          Јован Мајсторовић
          Милана Јокић
САОБРАЋАЈ      – II место (Ц екипа)
          Алекса Пајић VII4
ТИО VI разред
     – I место
       Силвана Рамадани (ИОП) VI2
VIII разред
     – III место
          Стефан Али VIII1
ШАХ I – II разред
     – I место
          Стефан Петковић I4
III – IV разред
     – I место
          Марко Денда III4
          Елена Сантовац IV3
V – VI разред
     – I место
          Огњен Петронијевић V4
          Бранислав Паркајић VI4
VII – VIII разред
     – III место
          Срђан Думанић VII1
          Борис Вуковић VIII3
ЕКИПА 1. место