Међушколски бадминтон турнир “ЖАРКО ЗРЕЊАНИН 2017”

Зрењанин је овог викенда, по четврти пут, био центар школског бадминтона Србије и по оценама свих учесника зарадио чисту петицу за организацију. Наиме, ОШ “Жарко Зрењанин” из Зрењанина и БК “Банат” из Зрењанина су заједничким снагама организовали и били одлични домаћини Међушколског турнира “Жарко Зрењанин 2017”, у коме су угостили 55 ученика основних школа из Вршца, Крушевца, Крагујевца, Београда, Новог Сада, Панчева и Зрењанина. Такмичење се одиграло у 10 школских категорија, а поред фантастичних мечева, које смо могли видети, најважније је и да смо се сви предивно дружили.

Што се тиче играча, наши најуспешнији такмичари били су: златни Вања Ковач (3-4 разреди ОШ) , Дамир Убавић (7-8 разреди ОШ) и Даница Станисављев (средње школе) , сребрна Катарина Поморишац (7-8 разреди) и бронзана Мина Ковач ( 1-2 разреди).

Припремио: Дарко Царић