top68.ru-uchitelya-na-konkurs-8623

Републичка такмичења 2016/2017. (извештај)

 

Након квалификација на општинским и окружним такмичењима током школске 2016/2017. године, на републичка такмичења пласирало се 47 ученика наше школе, из 14 предмета и дисциплина.

Освојили смо: 7 првих, 3 другa, 8 трећих места и 3 похвале.

 

НАЦИОНАЛНА ЕКОЛОШКА ОЛИМПИЈАДА

Наставница: Ивана Вуков

 

III место

Маја Доловац VIII 2

 

Учешће

Ивана Савић VIII 4, Никола Мијатовић VIII 3, Душица Пиперски VIII 2, Никола Мејић VIII 4, Марија Пекез VIII 3

 

СРПСКИ ЈЕЗИК

Наставница: Емилија Ћоровић

 

I место

Милица Гецин VII 2

учешће

Маја Артуковић VII 3

 

ШАХ

 

Учешће

Бранислав Паркајић V 4, Невена Думанић V 3, Алекса Савин VIII 4, Огњен Петронијевић IV 4, Бојан Думанић VIII 4,  Срђан Думанић VII 1

 

ДАНИ ЋИРИЛИЦЕ

Наставница: Хајналка Ђокић

 

III место – Калиграфија

Нађа Палалић VI 4

 

ИНФОС – ИНФОРМАТИЧКА ОЛИМПИЈАДА ОСНОВАЦА

Наставница: Милица Кирћански

 

III место

Лука Новаковић VII 1

учешће

Вељко Земунски VII1

 

КЊИЖЕВНА ОЛИМПИЈАДА

Наставница: Емилија Ћоровић

учешће

Марина Матерић VII1

 

РОБО-ИНТ ИНВЕНТ

Наставница: Снежана Врањеш

 

I место

Лука Радаковић VII2

II место

Марко Антић VIII1

учешће

Тијана Перц VIII3, Вукашин Николин VIII1

           

ФИЛМић

Наставница: Снежана Врањеш

 

I место

Жељана Попов VII 3 и Маја Артуковић VII 3

учешће

Нађа Палалић VI 4, Матија Кречев VIII 3

 

„ПОД ИСТИМ НЕБОМ НАШЕГ ДОМА“ смотра ученичког стваралаштва

Наставнице: Снежана Врањеш, Хајналка Ђокић

 

  • Филм

III место

Дамјан Попетру V3

похвала

Ана Милић V2

Виктор Мучај VIII2

 

  • Ликовни радови

III место

Јасмина Томашев V3

похвала

Александра Јованов V3

 

ДРЖАВНО ПРВЕНСТВО ИСТРАЖИВАЧКИХ РАДОВА

Наставница: Снежана Врањеш

 

I место

Милана Белеуц и Едвин Елевен

Душица Пиперски

II место

Милица Кузмић

III место

Тијана Перц

Милица Вучуревић

 

САОБРАЋАЈ

Наставница: Александра Максимовић

 

Учешће

Ђорђе Драговић VI 4

 

ЕНГЛЕСКИ ЈЕЗИК

Наставнице: Душица Кордић, Славица Микић, Соња Мојсин

Учешће

Дамјан Перц VIII 2, Александар Радош VIII 3

ШПАНСКИ ЈЕЗИК

Наставница: Анела Милин

Учешће

Маја Доловац VIII 2, Милана Белеуц VIII 2

 

ТЕХНИЧКО И ИНФОРМАТИЧКО ОБРАЗОВАЊЕ

Наставница: Снежана Врањеш

 

II место

Наташа Гадиновачки VIII 1

III место

Дејана Рами VI 4

Учешће

Дамјан Попетру V 3, Тијана Перц VIII 3, Даница Атељевић VIII 1

 

 

Учествовали смо и на Међународном фестивалу Дечјег стваралаштва „Креативна чаролија“ (15 ученика), на коме смо освојили: у категорији ликовних радова 1 прво, 1 треће место и 3 похвале, у категорији едукативног филма 1 треће место и у категорији карневалских група прво место.

 

Ликовни радови

наставница: Хајналка Ђокић

 

I место

Јелена Павић VI2

II место

Бианка Пиктор VI1

похвала: Исидора Франк VI4, Уна Николић V1 и Дајана Раду VI1

 

Филм:

наставница: Ивана Вуков

 

III место

Милана Јокић VII2

 

Најбоља карневалска група

ученици II 1 и II 2 са учитељицом Јадранком Жигић