????????????????????????????????????

Квалитет производа које купујемо / рекламе

Сарадња у низу…

Још једна активност пројекта Сарадњом до знања – Квалитет производа које купујемо / рекламе удружила је спретност, креативност, идеју и схватање значаја квалитета  производа које купујемо. Наиме, ученици VIII2  из домена биологије пратили су на декларацијама производа штетне састојке (адитиве), поредили их са листом адитива које су претходно добили, указивали на штетност / последице истих; те на часу српског језика за дати производ/е правили рекламу и антирекламу, да би их кроз знање енглеског језика – преводили.

Групе су биле подељене на: Слаткиши, Сланиши, Сокови, Млечни производи, Хигијена.

По мишљењу ученика, најбоље су презентовани и одрађени захтеви задатака у групи Слаткиши!

Наставницама Ивани Вуков, Душици Кордић и Оливери Урошев Палалић било је право задовољство да сарађују, усмеравају ученике и прате продукте њихових креативних  радова!

Припремила: наставница Оливера Урошев Палалић

[foogallery id=“3897″]