Техничко и информатичко образовање – окружно такмичење

На окружном такмичењу из Техничког и информатичког образовања, одржаном 2. априла 2016. у ОШ “Доситеј Обрадовић“ у Зрењанину, учествовало је деветоро ученика наше школе, под менторством наставнице Снежане Врањеш. Такмичили су се, како у три разредне дисциплине, тако и у  бродомоделарству и ваздухопловном моделарству. Овом приликом сви су освојили значајна места, 4 прва, 3 друга и 2 трећа.

• Прво место освојили су: Јована Микановић VI1, Теодор Курјак VIII2, Марко Пајдачки V3 и Леонтина Нинков VIII1.
  • Друго место заузели су: Матија Кречев VII3, Милица Бајин V3 и Јован Антонић VIII2.
  • Треће место освојили су: Хелена Бабић VI1 и Марко Трајковић VIII2.

На републичко такмичење пласирало се четворо ученика: Милица Бајин, Јована Микановић, Хелена Бабић и Марко Трајковић.

Припремила наставница: Снежана Врањеш