Plakat2

Дођите да се упознамо!

Позивамо све предшколце, будуће ђаке прваке, да у суботу, 12. марта 2016. године, доведу своје маме и тате у ОШ “Жарко Зрењанин”.

Дођите да се кроз разне активности наших великих и малих ђака, учитеља и наставника, упознате са нашом и вашом школом.

За децу припремамо приредбу, презентације наставних предмета, занимљиве експерименте, изложбе, дружење са будућим учитељима и старијим друговима… а за родитеље презентацију школе, разговор са директорком и стручном службом (педагог, психолог), уз могућност да питате све што вас занима. На крају ћемо вас све заједно повести у обилазак школе.

Plakat

У суботу ће врата школе бити широм отворена за све будуће ђаке и њихове родитеље, па вас позивамо да нам се придружите. На вама је само да изаберете термин који вам више одговара, од 10:00 или од 12:00.

ДОБРО НАМ ДОШЛИ!