Дан школе

Од ове школске године, по први пут, као Дан школе прослављамо 5. децембар. У препуном холу, пред ученицима, учитељима и наставницима, пензионисаним радницима школе, родитељима, представницима локалне самоуправе… смењивали су се наши најмлађи ђаци, ученици од првог до четвртог разреда, са припремљеним тачкама, рецитаторским, драмским, музичким… на опште одушевљење свих присутних.

Директорица школе Ивана Бошњак овом приликом поздравила је некадашње раднике школе, сада пензионере, али увек драге госте, којима је уручила пригодне књиге.

У склопу приредбе објављени су и резултати литерарног конкурса, расписаног поводом Дана школе, на теме о школском животу. У категорији млађих ученика награђена је Јована Лукић, ученица IV 4, a у категорији старијих Милана Белеуц из VII 2.

У вечерњим сатима за ученике старијих разреда организована је журка.