Продужени боравак

Продужени боравак у нашој школи ради већ дуги низ година. Запосленим родитељима малих ђака то пуно значи, јер могу бити сигурни да су њихова деца на сигурном, збринута и да се о њима брину стручне особе.

У нашем боравку раде две учитељице са вишегодишњим искуством у настави и продуженом боравку. Учитељицa Снежана Ровчанин води рачуна да у боравку све функционише савршено.

РАДНО ВРЕМЕ БОРАВКА:

• Прва смена – када ђаци похађају наставу пре подне

– до 7:30 долазак у боравак

– 7:30 доручак

– 7:45 одлазак у учионице

– долазак у боравак након наставе

– 12:30 ручак

– 13:00 израда домаћих задатака и вежбање (два школска часа)

– слободне активности

– деца у боравку остају најкасније до 16:00

• Друга смена – када ђаци похађају наставу после подне

– 7:00 долазак у боравак

– 8:00 доручак

– израда домаћих задатака и вежбање

– 10:00 ужина

– слободне активности

– 12:00 ручак

– 13:15 одлазак у учионице

У боравку се деца осећају опуштено и задовољно. Код нас се и учи и игра, забавља и образује, а пре свега васпитава.

Простор је уредан и пријатан, уређен удобно и функционално. У боравку постоје два комјутера и штампач, који нам олакшавају припрему материјала за рад. Деца могу на њима гледати цртане филмове или едукативне емисије, а у друге сврхе се не користе.

Храна је разноврсна и јеловник је направљен по највишим стандардима.

Хигијенски услови су на највишем могућем новоу.